Junior/Senior obchodník

Jste nadšený obchodník s praxí? Nebo Vás zajímá oblast obchodu a rád se učíte novým věcem? Tady je Vaše příležitost! Do našeho nově vznikajícího týmu v centru Olomouce hledáme juniorní a seniorní obchodníky.

Náplň práce

  • Telefonická a e-mailová komunikace se svěřenou databází zákazníků.
  • Udržování stávajícího portfolia našich zákazníků včetně budování dlouhodobých vztahů.
  • Akvizice nových obchodních partnerů.
  • Správa událostí v CRM systému.
  • Příprava a realizace cenových nabídek.
  • Poskytování poradenství a servisu zákazníkům.

Co od Vás očekáváme

  • Výborné komunikační schopnosti.
  • Obchodní myšlení a zdravou soutěživost.
  • Technické myšlení – schopnost naučit se technické parametry našich produktů a při obchodním jednání zvládat jejich specifika komunikovat zákazníkovi.
  • Používání počítače a komunikační techniky je pro Vás zábava, nejen povinný nástroj na úrovni MS Office.
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka bude velmi ceněnou výhodou.
  • Na pozici Senior Obchodníka alespoň 3 roky zkušeností z obchodu.

Co Vás čeká

  • Jistota práce a stabilita české společnosti.
  • Práce na HPP & volné víkendy.
  • Možnost seberealizace a osobního růstu.
  • Sleva na firemní produkty.
  • Příjemný tým lidí, který je připraven Vás kdykoliv podpořit.
  • Motivační finanční ohodnocení, které poroste s kvalitou Vaší práce.
  • Možnost profesního růstu.

Chcete se stát součástí nově vznikajícího týmu? Tak se neváhejte přihlásit!!

Kontakt: Vojtěch Březina, e-mail: brezina@acara.cz, tel. 739 041 394

Nástup
Ihned
Mzda
Dle dohody
Úvazek
Plný (HPP)
Pracoviště
Horní náměstí 371/1, 779 00 Olomouc

Kromě stabilní práce u nás získáš

Stravování

Každý měsíc od nás dostaneš příspěvek na stravu ve formě stravenkového paušálu ke mzdě. Těšit se můžeš také na občerstvení přímo na pracovišti.

Work-life balance

Ve výrobě fungujeme v jednosměnném provozu. Mimo výrobu máme možnost HO či práce na zkrácený úvazek.

Možnost kariérního růstu

Dáváme všem šanci růst, aby každý mohl rozvíjet své dovednosti a postupovat v kariérním žebříčku.

Chci být součástí společnosti ACARA

Ozvi se naší HR Denise.
Těšíme se na seznámení!