Výrobní technolog/3D konstruktér

Chcete být součástí našeho týmu v Litomyšli? Hledáme kolegu, který se vyzná ve strojírenských normách a rád by se podílel na inovacích v naší výrobě.

Náplň práce

  • Samostatná konstrukční činnost v CAD systémech SolidWorks, Fusion 360.
  • Zpracovávání výrobní dokumentace ve 3D i 2D.
  • Tvorba kusovníků a pracovních postupů.
  • Správa a evidence technické dokumentace.
  • Tvorba elektrod.

Co od Vás očekáváme

  • Vzdělání v oboru strojírenství - znalost konstruování na PC (SolidWorks)
  • Výhodou znalost konstrukce vstřikovacích forem, střižných nástrojů a extruze plastů.
  • Ochotu učit se novým věcem.
  • Jste pečlivý, zodpovědný, samostatný a máte technické myšlení.
  • Schopnost týmové práce a aktivní přístup k práci.

Co Vás čeká

  • Fungujeme v jednosměnném provozu od 6:00 do 14:30 hodin.
  • Kariérní růst u nás není jen fráze – naši dnešní manažeři začínali ve skladu nebo u výrobního pásu.
  • Příležitost pracovat v české výrobní společnosti s dlouholetou tradicí a stabilním postavením na trhu.
  • Máme přátelský kolektiv

Pokud hledáte stabilní zaměstnání ve firmě, kde budete mít možnost růstu a rozvoje, připojte se k nám. Těšíme se na Vás!

Nástup
Ihned
Mzda
Dle dohody
Úvazek
Plný (pracovní smlouva/IČO)
Pracoviště
Nová Ves 107, 569 24 Kunčina

Kromě stabilní práce u nás získáš

Stravování

Každý měsíc od nás dostaneš příspěvek na stravu ve formě stravenkového paušálu ke mzdě. Těšit se můžeš také na občerstvení přímo na pracovišti.

Work-life balance

Ve výrobě fungujeme v jednosměnném provozu. Mimo výrobu máme možnost HO či práce na zkrácený úvazek.

Možnost kariérního růstu

Dáváme všem šanci růst, aby každý mohl rozvíjet své dovednosti a postupovat v kariérním žebříčku.

Chci být součástí společnosti ACARA

Ozvi se naší HR Denise.
Těšíme se na seznámení!